Meliania publikon foton e presidentit Trump të prekur nga Covid-19, jep një mesazh të veçantë

WASHINGTON, DC - MAY 25: U.S. President Donald Trump and First Lady Melania Trump depart from the White House in Washington, DC for a Memorial Day ceremony at the Fort McHenry National Monument and Historic Shrine in Baltimore, on May 25, 2020. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)
Advertisment
HTML Image as link

Prej disa ditësh Presidenti i Shteteve të Bashkura, Donald Trump, po trajtohet për sëmundjen COVID-19 në një spital ushtarak pranë Uashingtonit.

Së fundmi ka qenë bashkëshortja e Trump e cila ka postuar një foto të veçantë të Trump duke dhënë edhe një mesazh të fortë.

Reklame

“Asgjë nuk mund ta ndalojë atë të punojë për popullin amerikan.” shkruan Melania Trump, krahas fotos së Donald Trump, ku ky i fundit duket duke shfletuar disa dokumente.
Kujtojmë se më para ishte vetë presidenti Trump i cili tha se ndihet “shumë më mirë” dhe se shpreson se “do të kthehet së shpejti”, për të përfunduar fushatën, përpara zgjedhjeve presidenciale të 3 nëntorit.