Mërgimtari nga Danimarka në pikë të ditës grushtohet dhe grabitet në Shkup

1343
#

Në ora 08.25 në Sektorin për punë të brendshme Shkup, 24 vjeçari B.S.S. nga Danimarka ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 05 para një bankomati në rrugën “Maqedonia” derisa ka qenë duke nxjerr para së bashku me shokun e tij, iu janë afruar tre persona të panjohur ku e kanë goditur fizikisht pas së cilës e kanë lëshuar vendin e ngjarjes, transmeton Almakos.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit./Almakos/