Mesnata sjell lajmin e mirë nga Shqipëria: 7 të shëruar veç sot nga koronavirusi

Shqipëria sot ka marrë një lajm shumë të mirë lidhur me koronavirusin.
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka bërë të ditur se vetëm sot, atje janë shëruar shtatë persona, shkruan lajmi.net.

“ LAJM I MIRË: 7 TË SHËRUAR SOT”, ka shkruar Rama në Facebook.

Aktualisht, në Shqipëri janë 197 raste të konfirmuara me COVID-19 dhe 10 viktima.