Mësoni emrin e veçantë të vajzës së Elitës dhe Gjikos (FOTO)

Ditën e djeshme Gjiko dhe Elita u bënë prindër për herë të dytë.

Prezantuesja bukuroshe solli në jetë vajzën.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ajo ka konfirmuar sot përmes një postimi edhe emrin. Në të njëjtën frymë, për të zgjedhur emër të pazakontë si për djalin Zërin, edhe për vajzën emri ka qenë i padëgjuar.

Cifti kanë vendosur ta quajnë vajzën Bota Gjikolli.

Me jetë të gjatë! /Prive.al

FOTO: https://www.instagram.com/p/CMABL6fh3Hr/?utm_source=ig_embed