Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit!

Advertisment
HTML Image as link

President i Republikës Ilir Meta ishte mjaft i ashpër nga Vlora duke folur për situatën në vend dhe zgjedhjet e 25 prillit.

Kreu i shtetit u shpreh se para Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij.

Reklame

“Ka dy institucione që nuk tunden, populli dhe Presidenti i Republikës. Ilir Meta para Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij.

Edhe fëmijët e Ilir Metës të shuhen si fëmijët e Adem Jasharit, po qe nevoja për të mbrojtur Shqipërinë”, tha Kreu i Shtetit./ Abcnews