Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot (FOTO)

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje. Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.

Reklame Custom Text

Duket se për Mihrije Brahën nuk po ecin fre vitet.