Mihrije Braha flet për shtatzëninë e dështuar (VIDEO)

Mihrije Braha iu ka përgjigjur fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve” në Prive.

Përmes kësaj rubrike, këngëtarja foli për shtatzëninë e saj të dështuar, për tadhtinë, për operacionet plastike dhe shumë gjëra të tjera.

Reklame

Të gjitha përgjigjet e saj do t’i kuptoni në videon që shihni më poshtë./Prive.al