Mihrije Braha i shan politikanët me nanë (FOTO)

Mihrije Braha i shan politikanët me nanë (FOTO)

17:19, 24 Mars 2020

Këngëtarja jonë, Mihrije Braha, duket se është revoltuar me politikanët tanë.

Ajo në InstaStory ka postuar një video ku shihet lagjja e xhiruar nga dritarja e banesës së saj, duke treguar kështu se është duke i respektuar udhëzimet dhe se po qëndron brenda.

Mirëpo, ajo çka bie në sy është mbishkrimi në video, ku shfaqet revolta e saj ndaj politikanëve.

“N’shpi jemi mos na jepni ma porosi. Mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell. Mos na flliqni bre jav çift bota nanën… Turp…Turpppp“, ka shkruar ajo.

Një reagim jo fort i zakonshëm ky për Mihrijen!