Milaim Zeka e p uth Robert Berishën në emision (VIDEO)

Një deklaratë që Robert Berisha e dha në edicionin festiv “N’Darkë” ne T7, i bëri përshtypje Milaim Zekës i cili zgjohet dhe e puthë atë.

“Nuk kam qare pa u qu e me puthë Robertin për këta që sapo e tha”, u shpreh ai.

Reklame

Në video mund të shihni cila ishte deklarata e Robertit për politikën që e bëri Zekën të ngrihet nga karriga: