Milot Rashica “bombardon”, çmend të gjithë Gjermaninë me golin e dytë (VIDEO)

80

Milot Rashica “bombardon”, çmend të gjithë me golin e dytë

Rashica nuk përmbahet. Ai shënoi goli e dytë në minutën e 30.

Një marrje topi në krah, shmangie e mbrojtësit dhe një e djathë prefejktë në trekëndësh ka bërë që i gjithë stadium të ngrihet në këmbë.

Ëerber Bremen po fiton 3 me 0 ndaj Auzburg.

Ju ftojmë të shikoni perlën e dytë të Rashiucës.