Milot Rashica feston ditëlindjen, e fejuara e uron në mënyrë të veçantë

114

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, po vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ai sot feston ditëlindjen e 23-të dhe natyrisht se në këtë ditë nuk ka munguar një urim nga e fejuara e tij, Belkize Kere.

Biondia ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, derisa zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar Rashicën.