Mimoza Mustafa ka disa fjalë për Kryeministrin e ri

Këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa vazhdon të jetë një emër i njohur në skenën muzikore.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta komentohet gjithmonë për stilin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Mimoza edhe pse me profesion këngëtare, interesin për politikën nuk e lë anash.

Sot, pak minuta pasi u zgjodh kryeministër Albin Kurti, ajo ndau një foto duke shprehur ndjenjat e saj dhe mendimin që ka për të.

Më poshtë, mund ta shihni postimin e plotë të saj. /Kosovarja/