Mimoza Mustafa nuk po di të plaket, vjen më në formë se kurrë (FOTO)

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para disa viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet në një veshje mjaft provokuese dhe me këtë pamje po duket si çikë e re.