Mimoza Shkodra ‘djeg’ rrjetin me postimin e fundit (FOTO)

Këngëtarja ka publikuar imazhe atraktive në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, po e shijon motin e ngrohtë në vende të bukura.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat dukej në formë shumë të mirë.

Ajo ndau me fansat se po e shijonte në maksimum pamjen piktoreske buzë liqenit, teksa ishte veshur me me shumë stil.

Mimoza ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor dhe tani po e shijon jetën si beqare.

Projekti i fundit është me Sabru Fejzullahun i titulluar “Dy herë një gabim”./Lajmi.net