Mirëmëngjes nga tri deputete të hershme dhe sportiste

Dita e dielë shihet si ditë pushimi, por jo edhe për tri deputetët e grupit të Lëvizjes Vetëvendosje.

Saranda Bogujevci, Mimoza Kusari-Lila dhe Jeta Statovci e kanë filluar ditën me aktivitete sportive, transmeton Indeksonline.

Tri deputetet e kanë filluar ditën me buzëqeshje dhe në mënyrë të hareshme.

Përkundër aktiviteteve të shumta politike, tri deputetet po gjejnë kohë të merren edhe me aktivitete sportive./Indeksonline/