Mirsa Kerqelin as nuk mund ta njihni sa shumë kë ndryshuar (FOTO)

Të bërit grua dhe nënë, e paskan ndryshuar shumë këngëtaren çapkëne Mirsa Kërqeli, e cila ka vite që nuk është më aktive në fushën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Mirsa, u bë e famshme me disa këngë të vizualizuara me klipe, por suksesi i saj më i madh ndodhi në “Kënga Magjike” me “Djaloshi im”, këngë kjo që u bë hit i kohës.

Reklame

Në kulmin e suksesit, këngëtarja zgjedhi që ta vë në rend të parë familjen dhe jo muzikën, duke u martuar dhe bërë nënë.

Mirsa është shumë e lumtur, po duket bukur, ama ndryshe nga këngëtarja adoloshente që jemi mësuar ta shohim dikur, shkruan “Kosovarja”.