Modelja i kollitet në emision, kështu reagon Rudina Magjistari (VIDEO)

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Rudina Magjistari.

Gjatë realizimit të emisionit duke treguar për jetën e saj, Heidi kollitet dhe kërkon falje teksa kjo shton frikën te moderatorja për shenjë të koronavirusit, shkruan lajmi.net.

Reklame

Ajo e pyet se a është mirë dhe e ka bërë testin e COVID-19 apo jo?
Heidi përgjigjet se e ka bërë sepse sot do të kthehet në Zvicër.

Shikojeni videon për më shumë: