Moderatorja kosovare ia pren veshin gazetarit në transmetim direkt (Video)

Moderatorja e Klan Kosovës ia ka prerë veshin në transmetim direkt kolegut të saj, pa dashje.

Një situatë aspak e mirë është zhvilluar sot në një emision në Klan Kosova.

Derisa po zhvillohej emisioni, duke i prerë flokët gazetarit Milot Hasimja, ka ndodhur diçka ‘aksidentale’.

Gazetarja e cila po i shkurtonte flokët, kolegut të saj, i ka prerë edhe pak veshin pa dashje. Gjatë transmetimit atij fillon t’i dalë gjak, por që ai e ka marrë me shumë sportivitet.

Gazetari është larguar nga studio dhe ka shkuar për ta pastruar veshin.

Video: