Moderatorja kosovare tregon momentin e saj të sikletshëm në emision live (VIDEO)

Moderatorja e njohur kosovare, Gonxhe Gërxhaliu, është mjaft e pëlqyer dhe e dashur për publikun.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në rubrikën ‘Në shtrat me…’ në emisionin ‘SHOW TIME’, ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj.

Ndër të tjera ajo ka treguar edhe momentin e saj më të sikletshëm në emision i cili transmetohet drejtpërdrejtë.

Se për çka bëhet fjalë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.