Moderatorja shqiptare “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër

Ajo është një nga moderatoret shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale. Me çdo postim që bën në “Instagram” apo deklaratat televizive, ajo tërheq menjëherë vëmendjen dhe qëndron në qendër të vëmendjes.

Është fjala për Alesia Bamin, e cila së fundmi ka publikuar një fotografi që ka kthyer menjëherë sytë nga vetja. Në pozë pozën në fjalë, moderatorja shfaqet me një fustan shumë të shkurtë, të zi, ku në pah vë të pasmet.

Reklame

“Jam frika juaj më e madhe”, shkruan Alesia krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente. “Je super yll, bukuri, përfekte, je personi më i ëmbël në botë”, janë disa nga komplimentet që fansat kanë lënë në foton e saj.

Por ka edhe nga ata që kanë komentuar diçka tjetër. “Si i paske të pasmet, si mali i Tomorrit”, i shkruan një ndjekës, të cilit Bami ka vendosur që të mos i përgjigjet.

 

View this post on Instagram

 

I’m your biggest fear ? ! 23:00 @procesisportiv.official ? Ps : ajo qe shihni tek kemba eshte “Hije “ te dashur njerez te mire ?

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on