Molliqaj: Kurti është tradhëtar dhe gënjeshtar

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Dardan Molliqaj, ka thënë se ndryshimi i Albin Kurtit ka nisur prej kohësh.

Molliqaj theksoi se ka shumë aktivistë që ishin vënë përkrah kauzave të Kurtit, dhe ata ishin rrahur burgosur por edhe kishin marrë copëza të plumbave dhe humbur jetën për këto.

Reklame

Ai shtoi se kryeministri i vendit me të marrë pushtetin i ka ndryshuar këto qëndrime.

Shkrimi i plotë: