Momenti kur droni i Azerbejxhanit i qëllon ushtarët armenë të cilët ishin duke ngarkuar një kamion (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit ka publikuar pamje tronditëse nga konflikti i ar*matosur me Armeninë në rajonin e Karabahut.

Siç duket në video një dron është duke vëzhguar ushtarët armenë teksa shkarkojnë një kamion në bazën e tyre ushtarake.

Reklame

 

Momenti kur droni vëzhgon dhe i qëllon ushtarët armenë të cilët ishin duke ngarkuar një kamion

? Lufta Azerbajxhan – Armeni Momenti kur droni vëzhgon dhe i qëllon ushtarët armenë të cilët ishin duke ngarkuar një kamion!!

Gepostet von BBC Ballkan am Mittwoch, 30. September 2020