Momenti kur Eriksen bie pa ndjenja në fushë (Video)

UEFA ka vendosur të pezullojë Danimarkë-Finlandë pas humb jes së ndjenjave në fushë të Christian Eriksen.

Mesfushori danez i Interi-t është rrëzuar papritur në fushë dhe ka marrë masazh kardiake nga stafi mejkësor.

Pas disa minutash është larguar nga fusha me barelë, por akoma nuk dihet nëse e ka rimarrë veten.