Momenti kur hajduti kapet mat nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një restoran në Shkup (VIDEO)

54

Një video është shpërndarë në Twitter në Hotelin “La Tana” në Shkup, ku shihet një hajdut duke vjedhur nga klientët e hotelit.

Personi i panjohur shihet duke u uur tek një tavolinë i vetëm pranë një tavolinë tjetër në të cilën ishin disa persona, dhe për një moment vjedh një çantë dhe largohet menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Në videon e mëposhtme mund të shihni gjithë ngjarjen: