Momenti kur i kërkohet Antonellas të largohet nga pamja e Messit, ky nuk lejon të bindet (VIDEO)

Nëse keni qenë duke jetuar në ndonjë shpellë, larg civilizmit, superylli i Argjentinës, Lionel Messi fitoi ‘Topin e Artë’ mbrëmë për herë të shtatë në karrierë.

Messi shkoi familjarisht në ceremoninë e ndarjes së çmimit për “Topin e Artë”, së bashku me gruan dhe 3 djemtë e tij. Ai pozoi bashkë me gruan dhe fëmijët, Tiago, Mateo dhe Ciro, dhe pas kësaj është dëgjuar teksa njëri nga fotografët ka kërkuar që gruaja e argjentinasit të largohet që të mund të kishin një portret të sulmuesit vetëm me djemtë e tij.

Ky vendim mërziti argjentinasin që i ka kërkuar menjëherë gruas që mos të bënte asnjë hap më tej dhe të rikthehej pranë tij.

VIDEO: