Momenti kur intonhet himni shqiptar midis Rusie – në ring ‘Tysoni shqiptar’ (VIDEO)

Advertisment

Tashmë ka filluar meci mes ish kampioni të botës rusit, Murat Gassiev dhe boksierit shqiptar, Nuri Seferi, transmeton Periskopi.

Gassiev vs. Seferi është meçi kryesor i një natë me shumë sfida në WOW Arena në Krasnaya Polyana, Sochi.

Reklame

Shijojeni himnin që u intonua para fillimit të mecit. /Periskopi