Momenti kur Mourinho futet në zhveshtoren e Dinamos, shikoni çfarë bën (VIDEO)

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ishte i frustëruar me paraqitjen e skuadrës së tij në ndeshjen kundër Dinamos së Zagrebit.

Portugezi kritikoi ashpër futbollistët, duke thënë se ata nuk e cilësuan ndeshje të rëndëishme.

Por gjesti që bëri Mourinho pas ndeshjes ishte i veçantë.

‘The Special One’ hyri në zhveshtoren e Dinamos dhe u duartrokiti kroatëve për suksesin.