Momenti kur Robin Haxhi Krasniqi ja fik dritat boksierit gjerman (VIDEO)

Robin Haxhi Krasniqi ka arritur të shpallet Kampion i Botës në dy kategori, WBA dhe IBO, duke e mposhtë kampionin e deri më tashëm, Dominic Boesel.

Krasniqi arriti që në rundin e tretë ta demoloj tërësisht gjermanin që ishte i pashpresë përball goditjeve të kosovarit, transmeton Indeksonline.

Reklame Custom Text

Robini kishte një kohë të gjatë që po tentonte të fitonte këta tituj. Në dy tentimet e para kishte dështuar. Kurse e treta doli e vërteta./Indeksonline/

 

Knock Out – "Grushti i hekurt" i Haxhi Krasniqit në raundin e tretë!

Gepostet von lajmi.net am Samstag, 10. Oktober 2020