Morena Taraku futet brenda kafazit të tigrit

Morena Taraku kishte vizituar një kopsht zoologjik gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë.

Morena Taraku ka kaluar disa ditë pushimi në ishujt e bukur të Tajlandës, prej nga ka qëndruar në kontakt me fansat e saj duke publikuar postime të ndryshme.

Këngëtarja ka publikuar një video së fundmi ku shihet në kafaz me një tigër dhe përkledh kafshën pa iu trembur fare syri.

Ndryshe, Morena muaj më parë kishte publikuar projektin e fundit muzikor të titulluar ‘Missed call’ këngën kjo që ka arkëtuar më shumë se 900 mijë klikime në Youtube.

https://www.instagram.com/p/B7x_fcolTid/?utm_source=ig_embed