Motër e vëlla në një zë: Aida Doçi duet me vëllaun e saj (VIDEO)

136

Aida Doci këngëtarja e cila qysh në moshë të hershme ka arritur që të jetë më e ndëgjuara prej publikut, me tekste e këngë të ndryshme.

Por, në këtë fundvit këngëtarja ka realizuar një potpuri këngësh së bashku me vëllaun e saj, i cili iu bashkëngjitet motrave duke u vlerësuar për zërin kumbues.

Motrat e saj janë emra të njohur edhe jashtë kufinjeve të vendit.

Kete rrugetim te suksesshëm tani kanë filluar ta ndjekin edhe motrat Vanesa dhe Argjenda po ashtu edhe vëllau i saj Çlirimi, duke treguar talentin që kanë në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë sukses familjar rrall kush e ka, katër anëtar në një familje duke korrur sukses në këtë drejtim.

Për më shumë, ndëgjojeni dhe kënaquni me zërin e tyre. /Kosovarja/