Moti sot, e enjte 15 tetor

Advertisment

Moti sot në vendin tonë do të jetë më vr anësira dhe reshje të shiut.

Në orët e pasdites reshjet do të jenë më intensive, posaçërisht në pjesët veri-perëndimore.

Reklame

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 deri më 11, ndërsa ajo e ditës nga 18 deri më 25 gradë Celsius.

Edhe në Tetovë dhe rrethine do të mbaj mot i ngjashëm me vr anësira dhe reshje të shiut.
Temperatura e mëngjesit do të ulet në 9 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 23 gradë Celsius.