Moti sot, e hënë 28 shtator

Advertisment

Moti sot në vend do të jetë me vr anësira të ndryshueshme.

Në disa vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar. Stabilizim i motit paralajmërohet nga e mërkura.

Reklame

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej shtatë deri 14 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri 26 gradë Celsius.

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do jetë i ngjashëm temperatura do të lëviz prej 12 deri 24 gradë.