Moti sot, e hënë 8 shkurt

Moti sot në Maqedoni do të jetë me shi dhe me erë.

Gjatë ditës temperaturat do të lëvizin nga 4 deri në 14 gradë Celsius.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Lagështia e ajrit do të jetë e lartë ndërsa era do të fryej me pak shpejtësi.

Edhe gjatë javës moti do të jetë i ndryshueshëm ku dita më e ngrohtë do të jetë dita e mërkurë kurse më e ftohtë do të jetë dita e dielë.