Moti sot, e martë 29 shtator

Advertisment

Moti sot do të jetë me vr anësira dhe reshje lokale të shiut.
Do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugperëndimore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri më 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri më 26 gradë Celsius.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë do të mbajë motë i ngjashëm me temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri më 12 gradë,

ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri më 26 gradë Celsius.