Moti sot e martë 4 maj

Advertisment
HTML Image as link

Moti sot do të jetë me diell, me vr anësira të vogla deri mesatare dhe do të fryjë erë e matur nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri 15 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 19 deri 26 gradë Celsius.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë do të mbajë mot i njëjtë me temeratura minimale që do të lëvizin interval prej 4 deri 13 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 18 deri 25 gradë Celsius.