Moti sot, e mërkurë 24 shkurt

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 14 deri në 21 gradë.

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe vr anësira të vogla.

 

Temperatura minimale do të ulet në 0 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 18 gradë Celsiusë.