Moti sot, e mërkurë 30 shtator

Advertisment
HTML Image as link

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vr anësira dhe periudha me diell.
Paradite do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende, ndërsa pasdite do të ulen vr anësirat.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 13 deri 23 gradë celcius.

Reklame Reklamë:
Qries

Edhe në Tetovë dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 13 deri 22 gradë celcius. /tetova1/