Moti sot, e premte 09 tetor

Advertisment
HTML Image as link

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vr anësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë Celsius.

Reklame

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil me diell, por me temperatura të ulëta në mëngjes.