Moti sot, e premte 25 shtator

Advertisment
HTML Image as link

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vr anësira të vogla deri në mesatare.
Nga fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ketë rritje të vr anësirave me reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej tetë deri 15 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 20 deri 31 gradë.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do jetë me diell dhe me vr anësira të vogla deri mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 13 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 28 gradë.