Motit sot, e enjte 24 shtator

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vr anësira dhe periudha me diell.

Në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi perëndimor.

Reklame

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 deri 30 gradë Celsius.