Motra e Genta Ismailit shfaqet e nxehtë dhe zbulon gjoksin (FOTO)

128

Mani Ismaili është tashmë fytyrë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

E gjithë kjo sepse është motra e këngëtares më të njohur dhe të kërkuar në estradë, Genta Ismailit.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale dhe secili imazh i saj merr shumë pëlqyeshmëri dhe komente nga ndjekësit e shumtë.

Edhe kësaj here, megjithëse kemi ditë të ftohta, Mani duket shumë e nxehtë, e këtë e dëshmon ky imazh që vijon.