Motrat Mustafa lansojnë këngën “Shoqja si motër” (VIDEO)

Motrat Mustafa e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Motrat Mustafa e kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Reklame

“Shoqja si motër”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Kjo këngë në minutat e parë të publikimit është pëlqyer nga publiku dhe këngëtaret kanë pranuar komente tejet pozitive.

Kujtojmë se motrat Mustafa si gjithmonë edhe këtë herë e kanë prekur një temë të ndjeshme.

Ato i kanë kënduar shoqes e cila në shumicën e rasteve konsiderohet si motër./Lajmi.net/