Motrat Vjollca marrin vëmendjen me pozën nga Dubai (FOTO)

Advertisment

Motrat Vjollca po kalojnë pushimet në Dubai.

Moderatoret Marina dhe Luana Vjollca aktualisht ndodhen në Dubai, shkruan lajmi.net.

Reklame

Si njëra ashtu edhe tjetra kanë qenë të angazhuara me emisionet e tyre gjatë verës, e tani po bëjnë pushimin e merituar në Dubai.

Nga atje të dyja po publikojnë foto e ishte Luana ajo e cila e ka publikuar një pozë së bashku me motrën.

Të dyja duket joshëse./Lajmi.net/