Mourinho flet për ndeshjen kundër Shkëndisë: Në Maqedoni nuk do e kemi leht (VIDEO)

Trajneri i Totenhanit, Jose Murinjo ka folur pas ndeshjes me Lokomotivën, ku në fund të intervistës është ndalur edhe në përballjen e rradhës kundër Shkëndijës. Murinjo ka thënë se përballjet vetëm me një ndeshje janë të rezikshme, dhe e tillë do të jetë edhe kjo në Maqedoni.

Ai ka thënë se nuk di shumë për klubin shqiptar, por do fillojnë përgatitjet e menjëhershme për përballjen kundër Shkëndijës që do luhet në Maqedoni. /Tetova1

Reklame

 

Jose on Lokomotiv Plovdiv win

?️ Jose gives his verdict on today's win.

Gepostet von Tottenham Hotspur am Donnerstag, 17. September 2020