Mpuq Genta e mpuq i dashuri (FOTO)

Genta dhe i dashur turk po vazhdojnë të shijojnë romancën e dashurisë.

Çifti në fjalë tani janë shndërruar në ikonën më të përfolur të shoëbizit, ku çdo lëvzije e tyre bëhet lajm , shkruan “Kosovarja”.

Ani pse i një nacionaliteti tjetër edhe Genta si shumë fytyra tjera publike nuk është se nuk u kritikua për prejardhjen e të dashurit, por të rëndësishme në këtë mes Genta e pa lumturinë e saj.

Aq të lumtur po e bën turku saqë mund të vërehet nga postimet që sjellë këngëtarja çdo ditë, orë madje shpesh edhe çdo minutë.

Ndryshe nga fotot e ditëve tjera, Genta dhe i dashuri sjellin një imazh interesant duke i dërguar përqafime njërit-tjetrit./Kosovarja/.