Murinjon e kishte zënë gjumi në karriken e berberit

Hoze Mourinjo ka shkurtuar ndjeshëm flokët, por, siç thotë edhe vetë ai, ishte më shumë gabimi i berberit sesa dëshira e tij të dukej në këtë formë.

‘’Nganjeherë preferoj ta ndjej kohën e ftohtë, por jo edhe këtë here. ’U ndjeva sikur kam fjetur në karriken e berberit, dhe kur u zgjova flokët m’u duken aq keq saqë kërkova menjëherë kërkova numrin e tij.

Reklame Custom Text

Por, fatmirësisht flokët do të rriten’’, deklaroi portugezi për Sky Sport.

 

Për portugezin, që momentalish po drejton Tottenhamin, ka kohë për ta ndjerë dimrin edhe pak kohë derisa skuadra e tij gjendet në pushim.

Gjatë kësaj faze me Spurs, “Special One” ka arritur ta dërgojë në vendin e pestë skuadrën londineze.