Mushkolaj: A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore

Advertisment
HTML Image as link

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka pyetur në lidhje me efektin e masave të vendosur para dy javësh nga Qeveria Kurti.

“A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore? Apo veç ishte një eksperiment i kotë?”, ka shkruar ai.

Reklame

Ndryshe, sot qeveria ka marrë vendim për heqjen e atyre kufizimeve.

Nga nesër hapet gastronomia dhe qendrat tregtare, derisa ora policore do të vazhdoj nga ora 22 e 30.