Mustafa me ‘shkop’ niset për në takim, pr et Kurtin dhe “beson në marrëveshje”

Kreu i LDK’së, Isa Mustafa sapo ka mbërritur në Kuvendin e Kosovës, ku pritet të takohet me liderin e VV’së, Albin Kurtin.

Periskopi nga vendi i ngjarjes ka nxjerrë fotografi ku shihet Mustafa duke ecur me ndihmën e shkopit.

Reklame

“Derisa bisedojmë, shanset janë të mira për t’u arritur marrëveshja”, tha Mustafa para gazetarëve./PERISKOPI/