Ndahet nga jeta njeriu më i dashur i deputetit Muhamed Zekiri

Deputeti dhe nënkryetari i LSDMsë, Muhamed Zekiri ka humbur njërin nga personat më të afërt.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale njoftoi se ka ndërruar jetë nëna e tij. Varrimi i të ndjerës bëhet (e hënë) pas namazit të drekës në varrezat e Butelit.

“Nderroj jete me e dashura ime NËNË!!! Allahu te shperblefte me xhennet NËNË!!! Namazi i xhennazes do të falet te Xhamia e Bedrit në Butel 1 në namazin e drekës.

Varrimi do te behet te varrezat e Butelit.”, ka shkruar Zekiri