Nderim për ushtarët, ekipi turk zbret në fushë veshur kështu (VIDEO)

Të veshur si ushtarë… Skuadra e Rizespor, në sfidën brenda fushe ndaj Alanyaspor, ka zbritur në fushë e veshur me divizë ushtarake dhe berrëtë në kokë, ashtu si edhe trajneri i tyre, teksa kanë bërë edhe përshëndetjen e zakonshme! E gjitha në nderim të ushtarëve që kanë rënë dëshmorë për kombin turk!

 

Reklame